İSLAM UYAR TİCARET MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAMLI ZİYARET

Nilüfer Kaymakamlığı, Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce 20 Nisan – 21 Mayıs 2012 tarihleri arasında düzenlenen 11. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri Kapsamında İslam Uyar Ticaret Meslek Lisesi öğrencileri İlçe Kaymakamı Ekrem ÇALIK’ı makamında ziyaret ederek kendilerine katkılarından dolayı teşekkür plaketi ve çiçeğini sundular.

Törene Nilüfer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmet ERDOĞAN, İslam Uyar Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Alaattin SARI, Nilüfer Belediyespor Kulüp Başkanı Naci KALE, Nilüfer Belediyespor Kulüp Müdürü Semih ATLI, Nilüfer Belediyespor Sportif Etkinlikler Sorumlusu Adem YAKINCI, İslam Uyar Ticaret Meslek Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni Erkan HACIOĞLU ve öğrenciler katıldılar.

Törene katılan öğrenciler İlçe Kaymakamı Ekrem ÇALIK’a spor ve kültürel etkinliklere vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederlerken, bu teşvik ve desteklerin Nilüfer İlçesini ayrı bir yere koyduğunu ve daha çok başarı getirmesi için motive ettiğini belirttiler.

İlçe Kaymakamı Ekrem ÇALIK ise 14.000’den fazla öğrencinin bu programa katılması ve kendilerini ifade etme başarısını göstermesinin güzel bir olay olduğunu, ancak önümüzdeki yıllarda bu rakamın çok daha arttırılması, hatta tüm öğrencilerin katıldığı bir program olması ve 60 bin öğrencinin katılacağı bir spor şenliği olması gerektiğini düşündüğünü ifade etti. Ayrıca yurtdışından gelen misafir öğrencilerin Türkiye’yi bu spor şenliği içinde değerlendirdiğini belirten İlçe Kaymakamı Ekrem ÇALIK,  öğrencilerin güzel hatıralarla ülkemizden ayrıldıklarını ve bunun büyük bir başarı olduğunun altını çizdi.

 

Fotoğraflar
© Copyright 2010 Bursa Nilüfer Kaymakamlığı
Tasarım & Yazılım KaleNet